Van Vasten tot Verrijzenis

Van Vasten tot Verrijzenis

Van Vasten tot Verrijzenis

Van Vasten tot Verrijzenis

40 dagen op weg naar Pasen met dit gebedenboek van Vasten tot Verrijzenis

Anselm Grün • Katharina Michiels • Juliëtte van Deursen
Liesbeth Stalmeier • Thomas Quartier • Manon Vanderkaa
Nynke Dijkstra • Jan Hendriks • Angela Holleboom
Marinus van den Berg • Lonneke van den Berg • Jan Stuyt
Gerard de Korte • Jan Hendriks
Ria Doornbusch • Thijs Ketelaars • Paul Vlaar

Beschrijving

Wie ben je? Hoe sta jij op in het leven? Wat doe jij om je te verzoenen met je schaduwen? En wie heelt jouw wonden? De vragen komen uit de mooie meditaties van benedictijner monnik Anselm Grün, speciaal geschreven voor dit gebedenboek van de start van de ‘Vasten tot en met Pasen’. Daarbij passen antwoorden uit de praktijk van het alledaagse leven. Die worden verteld door Liesbeth Stalmeier (over sterfelijkheid), Lonneke van den Berg (over hoop), Nynke Dijkstra (over beproeving), Ria Doornbusch ( over dienstbaarheid), Leo Fijen (over verwoesting en genezing), Marinus van den Berg (over verwachting), Manon Vanderkaa (over toeleven). Omlijst door prachtige gebeden van onder andere mgr. de Korte, Angela Holleboom, Jan Stuyt en  Katharina Michiels.

Uitgever Leo Fijen schrijft in het voorwoord over hoe hij afscheid nam van emeritus-pastor Gerard de Wit, een etmaal voor diens sterven. Het kruisbeeld dat De Wit in 1952 van zijn ouders kreeg bij zijn priesterwijding was getuige van hun laatste ontmoeting. In het voorwoord benadrukt Fijenook hoe hij geraakt werd door de concrete vragen in de teksten die Anselm Grün aanleverde: “Vooral zijn teksten bij de vierde en vijfde zondag en voor Palmpasen, ze hakten er bij mij in. We doen er goed aan om in de Veertigdagentijd naar het kruis te kijken, volgens Anselm Grün. Jezus omarmt ons met zijn liefde en heelt onze wonden. Zo is het kruis steeds een nieuw begin. Zo kijk ik nog intenser naar het kruisbeeld van onze emeritus-pastor. Na zijn dood mocht ik dat kruis meenemen. Als getuige van onze laatste ontmoeting, als teken van een nieuw begin door de dood heen.”

Te bestellen bij: https://adveniat.nl/product/van-vasten-tot-verrijzenis/           € 9,99

« april 2024 » loading...
M D W D V Z Z
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
di 16

Beek

16 april - 09:00
di 16

Wehl

16 april - 16:00
wo 17

’s-Heerenberg

17 april - 19:00
do 18

Didam

18 april - 09:00
do 18

Zeddam

18 april - 18:30
Mogelijk ook interessant:
Parochie H. Gabriël